download application
لوگوی دیتاشهر

ورود با شبکه های اجتماعی


ورود به دیتاشهر

بازیابی گذرواژهدر دیتاشهر عضو شوید  ثبت مکان
همه
 
غذا
 
تفریح
 
سلامت
 
سرگرمی
 
خرید
 
تکنولوژی
 
سفر
 

مردی فرانسوی قرصی اختراع کرده که باعث می‌شود باد معده بوی گل رز یا شکلات بدهد

۲ سال و ۱۰ ماه قبل || 0

شاید باورتان نشود، اما فردی قرصی اختراع کرده که واقعاً باعث می‌شود باد معده بوی رز یا شکلات بدهد. به نظر شوخی می‌آید، ولی به گفته مخترع این قرص‌ها، آن‌ها کاملاً مؤثر هستند.

این قرص ایده مخترع شصت‌وپنج ساله فرانسوی کریستین پنشوال است. کریستین می‌گوید او کار روی این قرص را شش سال پیش آغاز کرده است. او می‌گوید «تازه از سوئیس برگشته بودیم و با دوستام خیلی غذا خورده بودیم و بوی معده هامون افتضاح شده بود. وقتی بیشتر سبزیجات می‌خوردیم معدهامون بیشتر بوی سبزیجات می‌داد، اما وقتی گوشت رو به غذامون اضافه می‌کردیم بوی معدمون بدتر می‌شد. نفس کشیدن واسمون سخت شده بود، واسه همین تصمیم گرفتیم چیزی اختراع کنیم مشکل بوی معده رو حل کنه.»

 

او برای پیدا کردن راه حلی برای این مشکل عمومی از یک دانشمند کمک می گیره و با هم موفق می شن دستور ساخت این قرص رو کشف کنند. کریستین فروش این قرص‌ها را از سال 2006 آغاز کرده و اخیراً برای این فصل شکلات رو هم به تولیداتش اضافه کرده. این قرص‌ها حاوی ذغال سبزیجات، بابونه، علف دریایی، بیل بری و کاکائو هستند.

به گفته کریستین این قرص‌ها طرفداران زیادی دارند «من همه جور مشتری دارم، بعضی واسه حل مشکلشون این قرص‌ها رو می خرن و بعضی فقط می خوان قرص‌ها رو برای دوستاشون بفرستن و باهاشون شوخی کنن.»

قیمت یه ظرف 60 تایی از این قرص‌ها 12.5 دلاره. حتی آگه فایده ای نداشته باشن باید قبول کنین می تونن هدیه‌های خیلی خوبی باشن.


اشتراک با دوستان در صفحات اجتماعی

نظر خود را بنویسید

 نظرات

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه دیتاشهر ایمیل خود را وارد کنید
bidbarg