download application
لوگوی دیتاشهر

ورود با شبکه های اجتماعی


ورود به دیتاشهر

بازیابی گذرواژهدر دیتاشهر عضو شوید  ثبت مکان
همه
 
غذا
 
تفریح
 
سلامت
 
سرگرمی
 
خرید
 
تکنولوژی
 
سفر
 

با این پنج روش در شصت ثانیه جوان‌تر شوید

۲ سال و ۱۱ ماه قبل || 0


با این پنج روش در شصت ثانیه جوان‌تر شوید

آتشی روشن کنید تا کالری بیشتری بسوزانید. دو نکته ساده: ماهیچه بیشتر از چربی کالری می‌سوزاند، و ماهیچه‌های سفت در شلوار جین بهتر به نظر می‌رسند. برای استفاده تمام و کمال از زمان ورزش اول روی بزرگ‌ترین ماهیچه‌ها تمرکز کنید- پاها و باسن. حرکت ورزشی ساده‌ای را انتخاب کنید تا در هرمکانی اجرایی باشد: اسکات. به شکلی بایستید که عرض پاها بیشتر از پهلوها باشد- پاها جدا از هم، دست‌ها دقیقاً روبه‌رو و هم‌سطح با زمین. زانوها را شل کنید، سپس به‌آرامی کمر را به عقب برده و تا جایی که ران‌ها با زمین موازی شوند باسن را به سمت زمین متمایل کنید. برای دو ثانیه صبر کنید، و سپس به‌سرعت به حالت ایستاده بازگردید. این حرکت را یازده بار تکرار کنید. هرچه آرام‌تر به سمت پایین بیایید، این حرکت سخت‌تر و مؤثرتر خواهد بود.

بهترین ژست را داشته باشید. هرروز صبح که از تخت به بیرون غلت می‌زنید مثل یک گربه به مدت سی تا شصت ثانیه کش بیایید تا بدنتان دوباره شروع به کار کند. مثل یک گربه وحشت‌زده چهار دست‌وپا روی زمین افتاده و کمر خود را به سمت سقف خم‌کنید. برای ده ثانیه در این حالت بمانید، سپس در مسیر مخالف خم شوید و شکم خود را به سمت زمین متمایل کنید. به گفته کلینیک مایو، کش آمدن مانند گربه‌ها در آغاز روز ژست شمارا بهبود می‌بخشد، جریان خون رو روان‌تر می‌کند و گرفتگی‌های بدن را آزاد می‌کند. و ژست بهتر یعنی سن شما کمتر به نظر می‌رسد.

از خطای دید استفاده کنید. وقتی چشمانتان سفیدتر باشند، پوست اطراف چشم روشن‌تر به نظر می‌رسد. لری تیلور یکی از گریمورهای بین‌المللی که با Smashbox Cosmetics همکاری می‌کند می‌گوید «من برای سایه بیشتر از رنگ ارغوانی استفاده می‌کنم تا جلوه بیشتری داشته باشد و تضاد تناژهای قرمز روی پوست و دور چشم‌ها بیشتر نمایان شود». سایه ارغوانی عقیقی اکلیل دار روی موژه ها را با ریمل مشکی ست کنید.

لاغر فکر کنید. پیش از اینکه شروع به غذا خوردن کنید، برای شصت ثانیه به غذایی که پیش رویتان است فکر کنید. یک دقیقه را صرف لذت بردن از بوی شامتان کنید و به این فکر کنی که مواد اولیه این غذا از کجا آمده‌اند و چطور در کنار هم قرار گرفته‌اند. سپس از اولین لقمه لذت ببرید. طبق تحقیقاتی که در مجله آکادمی مواد مغذی و رژیم منتشر شده است کسانی که به‌آرامی به زمان غذا نزدیک می‌شوند و بین لقمه‌ها فاصله بیشتری لحاظ می کنن از کسانی که غذای خود را با عجله می‌خورند وزن کمتری دارند.

اضطرابی که شمارا پیرتر می‌کند تسکین دهید. با یک مدیتیشن شصت ثانیه ای به اضطراب ناشی از کار قلبه کنید. به گفته گابریل برنشتاین نویسنده بیست پوند جوان‌تر فقط با چهار نفس عمیق می‌توانید فوراً خود را آرام کنید، دوباره انرژی بگیرید، و از مخمصه نیمه بعد از ظهر رها شوید. بعلاوه پایین نگاه داشتن اضطراب با استفاده از این مدیتیشن‌های کوتاه باعث می‌شود بدنتان کروسترول کمتری تولید کند، کاهش وزنتان متعادل باشد و خلق و خوی بهتری داشته باشید.


اشتراک با دوستان در صفحات اجتماعی

نظر خود را بنویسید

 نظرات

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه دیتاشهر ایمیل خود را وارد کنید
bidbarg