download application
لوگوی دیتاشهر

ورود با شبکه های اجتماعی


ورود به دیتاشهر

بازیابی گذرواژهدر دیتاشهر عضو شوید  ثبت مکان

سالن آرایش ال

سالن زیبایی
نظر
ادعای مالکیت   
address   زعفرانیه-خیابان فلاحی-خیابان طاهری-بالای بانک سامان-طبقه 2-واحد4
phone   02122230847 -
website   www.elbeautysalon.com
visits   1731 بازدید


لینک شبکه های اجتماعی:   telegram   instagram

توضیحات

نظرات شما

ﺑﻬﻤﻦ ﻋﻠﻴﻨﮋاﺩ
ﺑﻬﻤﻦ ﻋﻠﻴﻨﮋاﺩ


ﺑﺎ ﺳﻼﻡ و ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﻛﺎﺭﺗﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻋﺎﻟﻴﻪ

0        
ندا روزبه
ندا روزبه


من که خودم کار فرزانه جون رو خیلی دوست دارم.برای یه مهمونی رفتم اینجا و میکاپ ساده و لایت خواستم موهامم براشینگ ساده کردم و واقعا خوشگل شدم.اون روز وقتی منتظر بودم آلبوم عروسشونم نگاه کردم که به نظرم خوب بود.شخصیت فرزانه جون هم خیلی مودب و مهربونه.

0        
لاله بهادری
لاله بهادری


فرزانه معطری خیلی آرایش شیک و کلاسیکی داره.جالب اینجاست که دکور آرایشگاه خودش هم خیلی شیک و کلاسیکه و منم هرچی کار ازشون دیدم همینطور بوده.البته خیلی هم خوب گریم میکنه و مثلا دیدم که به صورت های تپلی و گرد خیلی خوب جهت میده که دیگه اون شکلی نباشن.در کل عالیه.

0        
maryam jalali
maryam jalali


چقد عکس های کاراشون خوشگله.من عاشق شینیونش شدم. خیلی خوبه.تبریک میگم خانم معطری.سبک آرایش عروس هاشون هم خیلی نازه. واقعا یونیک شده چهره ها. دوستان کسی اگر از قیمت های پکیج های ایشون خبرداره لطفا بیاد بگه. کار میکاپ غیر از عروس هم ایشون انجام میدن یا نه؟

0        
الناز اکبری
الناز اکبری


من واقعا از عروس های اینجا خوشم میاد. دو سه سری هم هماهنگ کردم عروس هاشونو دیدم با دوستام. مزیت اینجا اینه که هر دفعه یک چیز متفاوت آدم می بینه. نه سبک موها تکراریه نه سبک آرایش ها. تم رنگی آرایش هاشون خیلی متفاوته از هم. ما چندتا دوست هستیم که فعلا دوتامون که عروس شدن اینجا قرارداد بستنD:اخرش فکر کنم خودم هم بیام اینجا

0        
نیلوفر ربیعی
نیلوفر ربیعی


نمونه کاراای خانوم معطری رو زیاد دیدم خیلی از سادگی و در عین حال شیک بودن کاراشون خوشم میاد اونطور نیستن که بخوان فقط یک مدل کارکنن توی کارشون تنوع دارن هم ارایش غلیظ هم لایت انجام میدن ینی طبق سلیقه ی خود عروس کارمیکنن.کارشینیون کارشونم که اصلا جای حرف نداره.

0        
فرزانه یارمحمدی
فرزانه یارمحمدی


اواسط پاییز بود فکر کنم که به پیشنهاد دوستم رفتیم این سالن تا آلبوم هاشونو ببینیم. سالنش واقعا شیک و متفاوت بود.شبیه هتل بود. پرسنل هم مرتبط و در آرامش درحال انجام دادن کار خودشون بودند. خانمی که در مورد پکیج ها به ما مشورت داد بسیار خوش برخورد بود. سطح کار عروساش خوب بود به نظرم. هنوز فرصت نکردم برم عروسشون رو از نزدیک ببینم. اگه مثل عکس هاشون بدون ایراد باشه عالیه

2        
ندا عرب زاده
ندا عرب زاده


این سالن یکی از متفاوت ترین سالنای شمال تهرانه..اما ی جورایی سبک و مدل کاراشون باب میل همه نیست ینی همه کسی ازین مدلا خوششون نمیا مثلا دیدم که از رز لبای جیغ استفاده میکنن یا کلا غلیظ ارایش میکنن البته خب اینچیزا کاملا سلیقه ایه..

0        
مهدیه  اسکندری
مهدیه اسکندری


هم میکاپ و هم آرایش اینجا رو خیلی دوست دارم.خانم معطری سلیقه خوبی دارند و توی کاراشون هم زیبایی و هم وقار به چشم میاد.من اینجا رو حتما جزو لیست انتخابیم قرار دادم و یکی از کاندیداهای اصلیمه.

0        
melika parsa
melika parsa


خانم معطری از اون دست میکاپ کارایی هستن که سبک کاری کلاسیک و شیکی دارن.من که وقتی کاراشونو دیدم یاد سینمای کلاسیک افتادم و خودم این سبک رو خیلی دوست دارم...چون در عین حالی که یک کار کلاسیک میبینید سعی میکنن به روز باشن و تلفیق این کار خیلی خوب میشه.

0        
تیانوش شریفی
تیانوش شریفی


دوست من اینجا رو برا ی نامزدیش انتخاب کرد و واقعا راضی بود. به خاطر اینکه می گفت خیلی همه چیز آروم و بدون دغدغه اینجا پیش رفته . خودش هم فکر نمی کرد اینقدر خوب رو چهره اش کار کنن.مدل موهش هم خوب شده بود. برای عید مراسم ازدواشه و قراردادش رو با همینجا بسته .

0        
آزاده میر
آزاده میر


فضای سالن اینجا خیلی کلاسیک و باحاله.یادم یادم دکوراسیون های طرح ویکتورین می افته. مدل موها و میکاپاش هم شبیه فیلم های کلاسیک اروپایی می کنه.شیک و با کلاسه. خیلی هم تلاش می کنن که عروس واقعا تغییر کنه. در کل به نظرم بد نیست یک سر به اینجا بزنید و کارهاشونو ببینید.

0        
پرنیان کریمی
پرنیان کریمی


عالی عالی...کار خانم معطری حرف نداره.من که خیلی خوشم اومده بسیار زیبا و شیک کار میکنن.البته کار رنگ مو و هایلایتشون هم عالیه و بهتر از اون قیمتی هست که برای پکیجشون گذاشتن چون با این قیمت میارزه واقعا...البته دکوراسیون داخلی خیلی زیبایی هم دارن :)

0        
azin fathi
azin fathi


خانم فرزانه معطری قطعا یکی از بهترینهای تهرانه...خیلی کاراشون شیک و تمیز هست و عروس هاشون هم با عکسایی که نشون میده تفاوت زیادی ندارن و کار پوست و موادشون عالیه.وای چه سالن زیبایی داشتن.حتما توصیه میکنم اگر میخواهید خاص ترین شب زندگیتون به خوبی و زیبایی تمام بشه اینجا رو جزو گزینه هاتون بذارید.

2